Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji MEFTA, ELGÓR+HANSEN, CARBOAUTOMATYKA, MARTECH-PLUS, UNISTER PLUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy.
Buyer: Polska Grupa Górnicza S. A.
- Published
- 27 May 2024
- Submission deadline
- 2 July 2024, 08:00
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00310847-2024
- Reference
- 1fb60d4e-9bab-4bb8-8db6-44111ae0c492
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50530000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria
Description
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy na: Świadczenie usług serwisowych transformatorów produkcji MEFTA, ELGÓR+HANSEN, CARBOAUTOMATYKA, MARTECH-PLUS, UNISTER PLUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy: Zadanie nr 1: Serwis transformatorów produkcji MEFTA. Zadanie nr 2: Serwis transformatorów produkcji ELGÓR + HANSEN. Zadanie nr 3: Serwis transformatorów produkcji CARBOAUTOMATYKA. Zadanie nr 4: Serwis transformatorów produkcji MARTECH-PLUS. Zadanie nr 5: Serwis transformatorów produkcji UNISTER PLUS. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1, 2a i 2b oraz 2c do SWZ.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 1 - Serwis transformatorów produkcji MEFTA. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 2 | Zadanie nr 2 - Serwis transformatorów produkcji ELGÓR+HANSEN. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 3 | Zadanie nr 3 - Serwis transformatorów produkcji CARBOAUTOMATYKA. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 4 | Zadanie nr 4 - Serwis transformatorów produkcji MARTECH-PLUS. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 5 | Zadanie nr 5 - Serwis transformatorów produkcji UNISTER PLUS. | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
Award criteria
- Price — Waga 100%.
Official publications
- TED · 00310847-2024 · 27 May 2024
- OJS · 101/2024 · 27 May 2024