SUSTAV ZA PRIPREMU DEMINERALIZIRANE VODE ZA POTREBE HEMODIJALIZE
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 13 June 2024, 08:00
- Estimated value
- €288,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00320305-2024
- Reference
- c922a280-c277-4f26-ad2e-0648a2a6476b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39137000Ablandadores de agua
Description
Predmet nabave je Sustav za pripremu demineralizirane vode za potrebe hemodijalize, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Oprema mora biti nova i nekorištena. Ugovorenom vrijednošću nabave obuhvaćeni su, među ostalim i slijedeći troškovi: 1. demontaža postojećeg sustava, isporuka i instalacija do pune funkcije te izvršene sve instalacijske i slične pripreme i prilagodbe u prostoru koje su nužne za smještaj i puštanje u rad uređaja od strane ovlaštene osobe na lokaciji Naručitelja te dostava svih dodatnih artikala neophodnih za rad uređaja (kablovi, konektori, periferni uređaji i sl.). ODABRANI PONUDITELJ JE OBVEZAN SVE RADOVE DEMONTAŽE POSTOJEĆEG SUSTAVA I MONTAŽE I PUŠTANJA U RAD NOVOG SUSTAVA OBAVLJATI BEZ PREKIDA RADA ODJELA ZA DIJALIZU, ODNOSNO, U VREMENU KADA SE NE VRŠI DIJALIZA, UNUTAR SLJEDEĆEG ROKA: SUBOTE OD 19:00 H DO PONEDJELJKA DO 7:00 H, a sve u roku od 150 kalendarskih dana, od dana sklapanja Ugovora. 2. sav potrebni pribor za korištenje, podešavanje i puštanje u rad, 3. puštanje u probni rad, 4. edukacija osoblja Naručitelja u trajanju od najmanje 2 radna dana, 5. tehnička dokumentacija i uputstva za …
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj određuje kriterij prosječne potrošnje ulazne vode po postupku dijalize kao jedan od kriterija za odabir ekonomski najpovoljnije ponude. Ponuditelj u ponudi dostavlja Izjavu Ponuditelja…
- Quality — Najkraće dopušteno trajanje jamstvenog roka je 24 mjeseca, od dana potpisa Zapisnika o primopredaji. Maksimalni broj bodova, 10, dodijelit će se ponudi s ponuđenim najdužim jamstvenim rokom.
Official publications
- TED · 00320305-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024
Other tenders from Opća bolnica Dr. Josip Benčević Slavonski Brod
- OPERACIJSKI MIKROSKOP
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu
- Nabava lijekova lenalidomid, abirateron i faricimab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Žurna nabava lijekova avapritinib, glofitamab i epcoritamab do sklapanja Ugovora po provedbi zajedničke javne nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
- Potrošni materijali za transfuzijsku dijagnostiku
- Potrošni materijal za hemodijalizu