Sustav rezervnog napajanja
Buyer: HRVATSKA NARODNA BANKA
- Published
- 12 June 2025
- Submission deadline
- 11 July 2025, 11:00
- Estimated value
- €650,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00378541-2025
- Reference
- b353f6ef-d21b-475a-b4b0-e1b1ec825a8d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31154000Suministros ininterrumpidos de energía
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je sustav rezervnog napajanja, sve prema Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a podrazumijeva isporuku sustava rezervnog napajanja (u daljnjem tekstu: sustava), njegovo ispitivanje i preuzimanje u tvornici ili ispitnoj stanici ponuditelja, implementaciju, ispitivanje i preuzimanje na objektu implementacije, edukaciju zaposlenika naručitelja za rad sa sustavom i njegovo održavanje u razdoblju od 36 (tridesetšest) mjeseci. Ponuđeni sustav mora biti nov, nekorišten i pokriven originalnim jamstvom proizvođača, u skladu s traženim u Tehničkoj specifikaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u dokumentu Opis predmeta nabave.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Za ovaj kriterij ponuditelj može dobiti najviše 15 (petnaest) bodova. Naručitelj će ponude bodovati do 15 (petnaest) bodova i to tako da će valjana ponuda s najdužim jamstvenim rokom dobiti najveći…
Official publications
- TED · 00378541-2025 · 12 June 2025
- OJS · 111/2025 · 12 June 2025