SUPPLY, INSTALLATION AND TWO-YEAR OPERATION GUARANTEE WITH PREVENTIVE MAINTENANCE FOR FILTRATION MEMBRANES (MBR) AT LARNAKA WASTEWATER TREATMENT PLANT
- Published
- 12 August 2025
- Submission deadline
- 12 September 2025, 12:00
- Estimated value
- €3,150,000
- Place of performance
- CY000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00527851-2025
- Reference
- e6759364-9c83-431e-b3d7-6bf22e053187
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42996000Máquinas y aparatos para tratamiento de aguas residuales
- 42000000Maquinaria industrial
- 45252130Equipo de planta depuradora de aguas residuales
- 45259000Reparación y mantenimiento de instalaciones
- 38800000Equipo de control de procesos industriales y equipo con mando a distancia
- 38810000Equipo de control de procesos industriales
- 51500000Servicios de instalación de maquinaria y equipos
- 45252127Trabajos de construcción de plantas de tratamiento de aguas residuales
Description
Supply, installation and two-year good operation guarantee with preventive maintenance for four (4) filtration membrane (MBR) units with a right to request two (2) additional units as specified in detail in the Tender Documents.
Award criteria
- Price — Lowest Price
Official publications
- TED · 00527851-2025 · 12 August 2025
- OJS · 153/2025 · 12 August 2025
Other tenders from ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
- Παροχή υπηρεσιών συμβούλων μηχανικών για εκπόνηση μελέτης και ετοιμασίας διαγνωστικής μελέτης και masterplan για δίκτυα αποχέτευσης όμβριων…
- Σύμβαση Υπηρεσιών για την Μελέτη Σχεδιασμού Αντιπλημμυρικών Έργων για την Προστασία των Οικιστικών Ζωνών των Δήμων Λάρνακας και Αραδίππου
- ΑΓΟΡΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΚΣΚΑΦΕΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών Συμβούλων για την Κατασκευή Δικτύου Συλλογής και Σταθμού Επεξεργασίας Λυμάτων στην Επαρχία Λάρνακας (Αραδίππου, Λιβάδια,…
- ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΥ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣIΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΑΠΟ 700 KWp ΣΕ 1,4 MWp
- Παροχή υπηρεσιών συμβούλων μηχανικών για εκπόνηση μελέτης και ετοιμασίας διαγνωστικής μελέτης και masterplan για δίκτυα αποχέτευσης όμβριων…
- Προμήθεια, εγκατάσταση και συντήρηση ενός ολοκληρωμένου συστήματος τηλεμετρίας («SCADA») για παρακολούθηση και έλεγχο των Υποδομών Ύδρευσης…
- Supply, Installation, Commissioning and Maintenance of a Pilot Biomass Pyrolysis System for Wastewater Sludge at Larnaka WWTP
- Παροχή υπηρεσιών συμβούλων μηχανικών για εκπόνηση μελέτης και ετοιμασίας διαγνωστικής μελέτης και masterplan για δίκτυα αποχέτευσης όμβριων…
- Supply, Installation, Commissioning and Maintenance of a Pilot Biomass Pyrolysis System for Wastewater Sludge at Larnaka WWTP