El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sukcesywne dostawy Leków Refundowanych w Programach Lekowych dla Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Buyer: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Published
7 February 2025
Place of performance
PL721
Procedure
Open procedure
Notice number
00085609-2025
Reference
69b6ceb8-cbd8-4047-88d6-1529810812f6
Official source
Official source

CPV codes

Description

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej. Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub 4a ustawy Prawo Farmaceutyczne. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z aktualnym na dzień składania ofert Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 2 - LECZENIE DYSTONII OGNISKOWYCH I POŁOWICZEGO KURCZU TWARZY LECZENIE PACJENTÓW ZE SPASTYCZNOŚCIĄ KOŃCZYN Z UŻYCIEM TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A Pakiet 4 - Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie 11 - LECZENIE PACJENTÓW Z ZABURZENIAMI LIPIDOWYMI Pakiet 50 - Alirocumabum 150mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie 11 - LECZENIE PACJENTÓW Z ZABURZENIAMI LIPIDOWYMI Pakiet 51 -Alirocumabum 300mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie 14 - LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY Pakiet 67 - Dupilumabum 300mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie 14 - LECZENIE CHORYCH Z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY Pakiet 68 - Dupilumabum 200mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie 18 - LECZENIE CHOROBY FABRY'EGO Pakiet 80 - Agalsidasum beta 5mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie 18 - LECZENIE CHOROBY FABRY'EGO Pakiet 81 - Agalsidasum beta 35mg
PL721
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach