Stručni nadzor na izgradnji Aglomeracije Vir
Buyer: VODOVOD-VIR d.o.o.
- Published
- 18 November 2024
- Submission deadline
- 22 January 2025, 11:00
- Estimated value
- €3,125,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00701714-2024
- Reference
- b056e308-87b2-4d74-8159-2fa42edffe80
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
Predmet nabave su usluge nadzora nad izvođenjem radova u okviru Projekta „POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE VIR“. Usluge nadzora u okviru ovog ugovora obuhvaćaju usluge stručnog nadzora (građevinski, strojarski, tehnološki, elektro i drugi) u smislu Zakona o gradnji (NN 153/13, 20/17, 39/19, 125/19), Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15, 118/18, 110/19) te drugih važećih propisa i nadzor nad radovima koji se izvode sukladno Uvjetima ugovora o građenju za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga, prvo izdanje 1999.) i Uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999.). Projekt „POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE VIR“ obuhvaća radove na izgradnji uređaja za pročišćavanje otpadnih voda i radove na izgradnji, rekonstrukciji i sanaciji sustava odvodnje i vodoopskrbe, što u osnovi sadrži: • Aktivnost 1 – Usluge nadzora nad Ugovorom 1 – Odvodnja otpadnih voda i vodoopskrba otoka Vira; • Aktivnost 2 – Usluge nadzora nad Ugovorom 2 – Projektiranje, i…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Iskustvo na poziciji glavnog nadzornog inženjera na realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0 projekata - 0 bodova 1…
- Quality — Iskustvo na poziciji glavnog nadzornog inženjera i/ili voditelja tima stručnog nadzora gradnje na realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture provedenih po FIDIC modelu ugovora (Crvena ili…
- Quality — Iskustvo na poziciji nadzornog inženjera za građevinske radove u realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0 projekata - 0…
- Quality — Iskustvo na poziciji nadzornog inženjera nad strojarskim radovima u realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0 projekata -…
- Quality — Iskustvo na poziciji nadzornog inženjera nad elektrotehničkim radovima u realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0…
- Quality — Iskustvo Stručnjaka 5 na poziciji tehnološkog nadzornog inženjera ili tehnologa u građenju, puštanju u rad i pokusnom radu i/ili iskustvo projektiranja tehnologije za projekt građenja uređaja za…
Official publications
- TED · 00701714-2024 · 18 November 2024
- OJS · 224/2024 · 18 November 2024