Stručni nadzor na izgradnji Aglomeracije Vir
Buyer: VODOVOD-VIR d.o.o.
- Published
- 8 September 2025
- Submission deadline
- 16 September 2025, 11:00
- Estimated value
- €3,125,000
- Place of performance
- HR033
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00583433-2025
- Reference
- a5d33281-4ca8-4519-99e0-efc32b6787c1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
Predmet nabave su usluge nadzora nad izvođenjem radova u okviru Projekta „POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE VIR“. Usluge nadzora u okviru ovog ugovora obuhvaćaju usluge stručnog nadzora (građevinski, strojarski, tehnološki, elektro i drugi) u smislu Zakona o gradnji (NN 153/13, 20/17, 39/19, 125/19, 145/24), Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15, 118/18, 110/19) te drugih važećih propisa i nadzor nad radovima koji se izvode sukladno Uvjetima ugovora o građenju za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga, prvo izdanje 1999.) i Uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999.). Projekt „POBOLJŠANJE VODNOKOMUNALNE INFRASTRUKTURE AGLOMERACIJE VIR“ obuhvaća radove na izgradnji uređaja za pročišćavanje otpadnih voda i radove na izgradnji, rekonstrukciji i sanaciji sustava odvodnje i vodoopskrbe, što u osnovi sadrži: • Aktivnost 1 – Odvodnja otpadnih voda i vodoopskrba otoka Vira; • Aktivnost 2 – Projektiranje, izgradnja i probni rad UPOV-a Vir, kapaciteta 53.000 ES s …
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Iskustvo na poziciji glavnog nadzornog inženjera na realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0 projekata - 0 bodova 1…
- Quality — Iskustvo na poziciji glavnog nadzornog inženjera i/ili voditelja tima stručnog nadzora gradnje na realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture provedenih po FIDIC modelu ugovora (Crvena ili…
- Quality — Iskustvo na poziciji nadzornog inženjera za građevinske radove u realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0 projekata - 0…
- Quality — Iskustvo na poziciji nadzornog inženjera nad strojarskim radovima u realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a)
- Quality — Iskustvo na poziciji nadzornog inženjera nad elektrotehničkim radovima u realiziranom projektu vodnokomunalne infrastrukture u minimalnoj vrijednosti radova od 3.000.000,00 EUR (bez PDV-a) 0…
- Quality — Iskustvo Stručnjaka 5 na poziciji tehnološkog nadzornog inženjera ili tehnologa u građenju, puštanju u rad i pokusnom radu i/ili iskustvo projektiranja tehnologije za projekt građenja* uređaja za…
Official publications
- TED · 00583433-2025 · 8 September 2025
- OJS · 171/2025 · 8 September 2025