Stavebný dozor na vybraných investičných projektoch
- Published
- 28 November 2024
- Submission deadline
- 8 January 2025, 09:25
- Estimated value
- €3,744,773
- Place of performance
- SKZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00725175-2024
- Reference
- e9536b80-4a02-474b-9e34-d896d376950a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71541000Servicios de gestión de proyectos de construcción
Description
Predmetom zákazky je poskytnutie služieb stavebného dozoru na vybraných investičných projektoch, ktorých predmetom je rekonštrukcia železničných tratí. Ide o činnosť stavebného dozoru na stavbách: 1. „ŽST Fiľakovo – Výh. Holiša, rekonštrukcia žel. zvršku a žel. spodku“; 2. „Margecany – Červená Skala, KRŽZ km 87,437 – 92,272, dĺ.4,835km“; 3. „Šelpice – Boleráz, KRŽZ koľ.č.1“; 4. „ŽST Levice, OV + SZZ, DOZZ ŽST Veľké Kozmálovce“; 5. „Bratislava Nové Mesto – Bratislava ÚNS, KRŽZ koľ.č.1,2“; 6. „Nižná Myšľa - Ruskov, komplexná rekonštrkcia k.č.2“; 7. „Veľký Horeš – Streda nad Bodrogom, RK koľ. č. 1,2“.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Stavebný dozor na stavbe "ŽST Fiľakovo – Výh. Holiša, rekonštrukcia žel. zvršku a žel. spodku“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €491,320 |
| 2 | Stavebný dozor na stavbe "Margecany – Červená Skala, KRŽZ km 87,437 – 92,272, dĺ.4,835km“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €214,201 |
| 3 | Stavebný dozor na stavbe "Šelpice – Boleráz, KRŽZ koľ.č.1“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €242,207 |
| 4 | Stavebný dozor na stavbe "ŽST Levice, OV + SZZ, DOZZ ŽST Veľké Kozmálovce“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €648,421 |
| 5 | Stavebný dozor na stavbe "Bratislava Nové Mesto – Bratislava ÚNS, KRŽZ koľ.č.1,2“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €543,300 |
| 6 | Stavebný dozor na stavbe "Nižná Myšľa – Ruskov, komplexná rekonštrukcia k.č.2“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €619,686 |
| 7 | Stavebný dozor na stavbe "Veľký Horeš – Streda nad Bodrogom, RK koľ. Č. 1,2“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €985,638 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00725175-2024 · 28 November 2024
- OJS · 232/2024 · 28 November 2024