Stavebný dozor na vybraných investičných projektoch
- Published
- 17 June 2024
- Submission deadline
- 15 July 2024, 09:25
- Estimated value
- €5,048,588
- Place of performance
- SKZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00355298-2024
- Reference
- 817d41a0-d9ef-467f-b224-f6a3ff9258c7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71541000Servicios de gestión de proyectos de construcción
Description
Predmetom zákazky je poskytnutie služieb stavebného dozoru na vybraných investičných projektoch, ktorých predmetom je rekonštrukcia železničných tratí. Ide o činnosť stavebného dozoru na stavbách: 1. „ŽST Fiľakovo – Výh. Holiša, rekonštrukcia žel. zvršku a žel. spodku“; 2. „Margecany – Červená Skala, KRŽZ km 87,437 – 92,272, dĺ.4,835km“; 3. „Šelpice – Boleráz, KRŽZ koľ.č.1“;„ŽST Levice, OV + SZZ, DOZZ ŽST Veľké Kozmálovce“, 4. „Bratislava Nové Mesto – Bratislava ÚNS, KRŽZ koľ.č.1,2“; 5. „Nižná Myšľa - Ruskov, komplexná rekonštrkcia k.č.2“; 6. „Veľký Horeš – Streda nad Bodrogom, RK koľ. č. 1,2“; 7. „ŽST Hronský Beňadik - z. Tekovská Breznica – ŽST Nová Baňa, rekonštrukcia dopravnej cesty“.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Stavebný dozor na stavbe „ŽST Fiľakovo – Výh. Holiša, rekonštrukcia žel. zvršku a žel. spodku“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €487,500 |
| 2 | Stavebný dozor na stavbe „Margecany – Červená Skala, KRŽZ km 87,437 – 92,272, dĺ.4,835km“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €200,000 |
| 3 | Stavebný dozor na stavbe „Šelpice – Boleráz, KRŽZ koľ.č.1“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €250,000 |
| 4 | Stavebný dozor na stavbe „ŽST Levice, OV + SZZ, DOZZ ŽST Veľké Kozmálovce“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €475,000 |
| 5 | Stavebný dozor na stavbe „Bratislava Nové Mesto – Bratislava ÚNS, KRŽZ koľ.č.1,2“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €550,000 |
| 6 | Stavebný dozor na stavbe „Nižná Myšľa – Ruskov, komplexná rekonštrukcia k.č.2“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €625,000 |
| 7 | Stavebný dozor na stavbe „Veľký Horeš – Streda nad Bodrogom, RK koľ. Č. 1,2“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €1,525,000 |
| 8 | Stavebný dozor na stavbe „ŽST Hronský Beňadik - z. Tekovská Breznica – ŽST Nová Baňa, rekonštrukcia dopravnej cesty“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | €936,088 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00355298-2024 · 17 June 2024
- OJS · 116/2024 · 17 June 2024