Sprzedaż energii elektrycznej dla SPSK
Buyer: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
- Published
- 15 March 2024
- Submission deadline
- 22 March 2024, 09:45
- Place of performance
- Otwock, PL912
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00159147-2024
- Reference
- 59b6741e-2092-4511-b1ec-a43ecd78bb2f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09300000Electricidad, calefacción, energías solar y nuclear
Description
przetarg nieograniczony
Award criteria
- Price — najniższa łączna cena ofertowa brutto
Official publications
- TED · 00159147-2024 · 15 March 2024
- OJS · 54/2024 · 15 March 2024
Other tenders from Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
- Dostawa mleka i przetworów oraz zamienników do SPSK im prof. A Grucy CMKP w Otwocku
- Wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-…
- Dostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, substytutów kości do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy
- Dostawy endoprotez oraz innych implantów ortopedycznych przez okres 24 miesięcy
- Dostawa leków oraz produktów do dezynfekcji skóry i błon śluzowych do Apteki Szpitala
- Dostawa leków oraz produktów do dezynfekcji skóry i błon śluzowych do Apteki Szpitala
- 'Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
- Wykonanie jednorazowych przeglądów technicznych i związanych z nimi konserwacji mających na celu utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-…
- Dostawa sprzętu, oprogramowania i usług w celu modernizacji posiadanej sieci WiFi Zamawiającego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i…
- Dostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, cementów kostnych oraz pozostałych wyrobów medycznych przez okres 24 miesięcy