Специализиран превоз на учители през 2026 г. с 3 (три) позиции
Buyer: ОБЩИНА ВЕНЕЦ
- Published
- 23 October 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 195,975 лв.
- Place of performance
- BG333
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00701156-2025
- Reference
- 438ef90f-4bc0-414f-88ec-18c757fcc04e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е превоз на учители към детски и учебни заведения на община Венец през 2026 г. с 3 (три) обособени позиции: Обособена позиция №1: Шумен-Венец-Шумен: Превозът се извършва по следните направления: Сутрешен блок (Дължина на маршрута в двете посоки – 80 км, вкл. и обиколката по спирките в гр. Шумен): Прогнозен брой пътуващи учители - 25 Следобеден блок (Дължина на маршрута в двете посоки – 80 км, вкл. и обиколката по спирките в гр. Шумен): Прогнозен брой пътуващи учители - 16 Предвид голямата разлика в броя на пътуващите служители в сутрешния и следобедния блок е необходимо да бъдат осигурени две моторни превозни средства, както следва: - за превоз на повече от 22 пътници (за сутрешен блок) с най-малко 25 (двадесет и пет) места за сядане, без мястото за сядане на водача; - за превоз на не повече от 22 пътници (за следобеден блок), с най-малко 16 (шестнадесет) места за сядане, без мястото за сядане на водача. Максималният общ дневен пробег, който ще бъде заплатен от Възложителя възлиза на 160 км. Обособена позиция №2: Шумен-Борци-Ясенково-Шумен: Превозът се извършва по следните направления: Сутрешен блок (Дължина на маршрута в двете посоки – …
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция №1: Шумен-Венец-Шумен | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 64,403 лв. |
| 2 | Обособена позиция №2: Шумен-Борци-Ясенково-Шумен | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 64,496 лв. |
| 3 | Обособена позиция №3: Шумен-Венец-Осеновец-Изгрев-Шумен | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 67,076 лв. |
Award criteria
- Price — Обособена позиция №1: На първо място се класира офертата на участника, предложил най-ниска „Обща стойност на ед. цени за 1 км. пробег без вкл. ДДС“, получена от сбора на Цената на 1 км. пробег, без…
- Price — Обособена позиция №2: На първо място се класира офертата на участника, предложил най-ниска Цената на 1 км. пробег, без вкл. ДДС с превозно средство до 22 места. Ако двама или повече участници са…
- Price — Обособена позиция №3: На първо място се класира офертата на участника, предложил най-ниска Цената на 1 км. пробег, без вкл. ДДС с превозно средство до 22 места. Ако двама или повече участници са…
Official publications
- TED · 00701156-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025