El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Специализиран превоз на учители през 2025 г. с 3 (три) позиции“

Buyer: ОБЩИНА ВЕНЕЦ

Published
30 October 2024
Submission deadline
28 November 2024, 23:59
Estimated value
175,402 лв.
Place of performance
BG333
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00660055-2024
Reference
8e6eacd0-6f4d-436d-a025-64b21ed6563e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предмет на настоящата обществена поръчка е превоз на учители към детски и учебни заведения на община Венец през 2025 г. с 3 (три) обособени позиции: - Обособена позиция №1: Шумен-Венец-Шумен: Превозът се извършва по следните направления: Сутрешен блок (Дължина на маршрута в двете посоки – 80 км, вкл. и обиколката по спирките в гр. Шумен): Прогнозен брой пътуващи учители - 25 Следобеден блок (Дължина на маршрута в двете посоки – 80 км, вкл. и обиколката по спирките в гр. Шумен): Прогнозен брой пътуващи учители - 15 Предвид голямата разлика в броя на пътуващите служители в сутрешния и следобедния блок е необходимо да бъдат осигурени две моторни превозни средства, както следва: за превоз на повече от 22 пътници (за сутрешен блок) с най-малко 25 (двадесет и пет)  места за сядане, без мястото за сядане на водача; за превоз на не повече от 22 пътници (за следобеден блок), с най-малко 15 (петнадесет) места за сядане, без мястото за сядане на водача. Максималният общ дневен пробег, който ще бъде заплатен от Възложителя възлиза на 160 км. - Обособена позиция №2: Шумен-Борци-Ясенково-Шумен: Превозът се извършва по следните направления:  Сутрешен блок (Дължина на маршрута в двете посоки –…

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Обособена позиция №1: Шумен-Венец-Шумен
BG333
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 56,918 лв.
2 Обособена позиция №2: Шумен-Борци-Ясенково-Шумен
BG333
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 58,080 лв.
3 Обособена позиция №3: Шумен-Венец-Осеновец-Изгрев-Шумен
BG333
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 60,403 лв.

Award criteria

Official publications