Šolski prevozi v Občini Žalec za šolsko leto 2025/2026
Buyer: OBČINA ŽALEC
- Published
- 5 September 2025
- Estimated value
- €779,000
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00580013-2025
- Reference
- 4114f753-a38d-4f52-91dd-d79bbd4fda55
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
Predmet javnega naročila je izbira izvajalca za šolske prevoze v Občini Žalec. Naročnik oddaja javno naročilo za eno šolsko leto 2025/2026, t.j. od 01.09.2025 do 31.08.2026 oz. od sklenitve pogodbe, v kolikor bo pogodba sklenjena po 01.09.2025, do 31.08.2026.
Award criteria
- Price — Po merilu »cena« lahko ponudnik prejme največ 95 točk.
- Quality — Certifikat na področju družbene odgovornosti
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o. | €777,100 | — |
Official publications
- TED · 00580013-2025 · 5 September 2025
- OJS · 170/2025 · 5 September 2025