Šolski prevozi v Občini Žalec za šolsko leto 2025/2026
Buyer: OBČINA ŽALEC
- Published
- 14 July 2025
- Submission deadline
- 11 August 2025, 13:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00455446-2025
- Reference
- 4114f753-a38d-4f52-91dd-d79bbd4fda55
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
Predmet javnega naročila je izbira izvajalca za šolske prevoze v Občini Žalec. Naročnik oddaja javno naročilo za eno šolsko leto 2025/2026, t.j. od 01.09.2025 do 31.08.2026 oz. od sklenitve pogodbe, v kolikor bo pogodba sklenjena po 01.09.2025, do 31.08.2026.
Award criteria
- Price — Po merilu »cena« lahko ponudnik prejme največ 95 točk.
- Quality — Certifikat na področju družbene odgovornosti
Official publications
- TED · 00455446-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025