Servisiranje in vzdrževanje vozil Citroen za ZPKZ Ig
Buyer: MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 27 November 2025, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00702317-2025
- Reference
- 1cc37ae3-262e-47b8-8d65-c8836887a0fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
Servisiranje in vzdrževanje vozil Citroen za ZPKZ Ig - redna popravila in vzdrževanje v primeru okvar
Award criteria
- Price — Cena delovne ure
- Cost — Popust na originalne nadomestne dele
- Cost — Popust na originalom enakovredne nadomestne dele
- Price — Cena pranja vozila
- Price — Cena čiščenja vozila
- Cost — Razdalja od uporabnika
Official publications
- TED · 00702317-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025
Other tenders from MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- DOBAVA MATERIALA ZA MIZARSKE DELAVNICE IN VRT ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov Zavoda za prestajanje kazni zapora Koper - oddelek Nova Gorica
- IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ IN USPOSABLJANJ V OKVIRU PROJEKTA S KRATKIM NAZIVOM »IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ ZA OSEBE NA PRESTAJANJU ZAPORNE KAZNI«
- JAVNO NAROČILO ZA NAKUP SISTEMOV ZA ODKRIVANJE IN IDENTIFIKACIJO PREPOVEDANIH DROG, ZDRAVIL TER DRUGIH NADZOROVANIH SNOVI V OKVIRU…
- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAPRTE OSEBE V OKVIRU PROJEKTA »RAZVOJ KOMPETENC ZAPRTIH OSEB« ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA DOB PRI MIRNI…
- IZVAJANJE STORITEV S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU ZA UPRAVO REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Izvajanje specializirane delovno-terapevtske delavnice (radijska delavnica) v okviru projekta "Razvoj kompetenc zaprtih oseb"
- DOBAVA PERUTNINSKEGA IN PURANJEGA MESA ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
- Dobava športne opreme za zavode za prestajanje kazni zapora in prevzgojni dom
- IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAPRTE OSEBE V OKVIRU PROJEKTA »RAZVOJ KOMPETENC ZAPRTIH OSEB« ZA ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA MARIBOR (Z…