Събиране и транспортиране на отпадъци
Buyer: Община Бургас
- Published
- 9 January 2025
- Estimated value
- 111,800,000 лв.
- Place of performance
- BG341
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00012318-2025
- Reference
- 75ef99f5-c418-465e-bf13-aac76804b39f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90511000Servicios de recogida de desperdicios
- 90511400Servicios de recogida de papel
- 90513000Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
- 90610000Servicios de limpieza y barrido de calles
- 90620000Servicios de limpieza y eliminación de nieve
- 90630000Servicios de limpieza y eliminación de hielo
- 90918000Servicios de limpieza de cubos de basura
Description
Сключен договор № 93-ОП23-103(9)/02.01.2022г., с предмет: „Събиране и транспортиране на отпадъци; Доставка, експлоатация, поддръжка и подмяна на контейнери за отпадъци и улични кошчета; Почистване и поддържане на чистотата на места за обществено ползване на територията на Община Бургас; Зимно поддържане и снегопочистване на улици, тротоари, площади и други места за обществено ползване на територията на град Бургас” за 2025г.“, към рамково споразумение №93-ОП23-103(4)/30.04.2024г., с предмет: „Събиране и транспортиране на отпадъци; Доставка, експлоатация, поддръжка и подмяна на контейнери за отпадъци и улични кошчета; Почистване и поддържане на чистотата на места за обществено ползване на територията на Община Бургас; Зимно поддържане и снегопочистване на улици, тротоари, площади и други места за обществено ползване на територията на град Бургас”. В резултат на сключеното рамково споразумение всяка година ще се възлага договор за извършване на комплексната услуга съобразно определения бюджет за извършване на дейностите, за съответната година. Предмет на настоящата обществена поръчка са следните услуги: Събиране и транспортиране на отпадъци; Дейности по поддържане на чистотата на мес…
Award criteria
- Quality — 1.1. Мерки за повишаване образоваността и квалификацията на персонала 1.2. Осигуряване на равен достъп до работни места за лица от групи в неравностойно положение 1.3. План за осигуряване на…
- Quality — Готовност /стратегия по отношение на/за отчитане на сметосъбирането при въвеждане на методика за такса смет, базирана на принципа „Замърсителят плаща“ Оперативен план за действие в условията на летен…
- Price — Най-висок брой точки - 40, получава офертата с предложена най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ДЗЗД "Консорциум "ПОЧИСТВАНЕ БУРГАС"" | 19,602,538 лв. | — |
| ЕНИКОРП АД | 19,602,538 лв. | — |
| За Чист Град ЕООД | 19,602,538 лв. | — |
| ЗАУБА ЕАД | 19,602,538 лв. | — |
| ТРАНС 2025 ЕООД | 19,602,538 лв. | — |
| ТРЕЗИНА ООД | 19,602,538 лв. | — |
Official publications
- TED · 00012318-2025 · 9 January 2025
- OJS · 6/2025 · 9 January 2025