Доставка на мобилен обектов кран за обект Рибарско пристанище "Сарафово"
Buyer: Община Бургас
- Published
- 24 August 2026
- Submission deadline
- 8 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €435,026
- Place of performance
- Бургас, BG341
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00583863-2026
- Reference
- ed5f62cb-8e77-4de7-8616-bdccd47bff42
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42414110Grúas de puerto
Description
Доставка на мобилен обектов кран за обект Рибарско пристанище "Сарафово", в съответствие с техническа спецификация, неразделна часто от документацията за обществена поръчка.
Award criteria
- Quality — Показател „Предложен срок за доставка” – П1 Максималният брой точки, които участникът може да получи по този показател е 30 точки. Оценява се предложения от участника срок за доставка на съответното…
- Quality — 2.3. Показател „Предложен гаранционен срок ” – П3 Максималният брой точки, които участникът може да получи по този показател е 10 точки. Оценява се предложения от участника гаранционен срок на…
- Price — Показател „Ценово предложение“ – П2. Максималният брой точки, които участникът може да получи по този показател е 60 точки. Оценката по този показател се изчислява по следната формула: ОП2 =…
Official publications
- TED · 00583863-2026 · 24 August 2026
- OJS · 162/2026 · 24 August 2026