Събиране и транспортиране на отпадъци
Buyer: Община Бургас
- Published
- 5 August 2024
- Estimated value
- 111,800,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00470133-2024
- Reference
- 75ef99f5-c418-465e-bf13-aac76804b39f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90511000Servicios de recogida de desperdicios
Description
Сключен договор № 93-ОП23-103(5)/01.08.2024г., с предмет: „Събиране и транспортиране на отпадъци; Доставка, експлоатация, поддръжка и подмяна на контейнери за отпадъци и улични кошчета; Почистване и поддържане на чистотата на места за обществено ползване на територията на Община Бургас; Зимно поддържане и снегопочистване на улици, тротоари, площади и други места за обществено ползване на територията на град Бургас” за 2024г.“, към рамково споразумение №93-ОП23-103(4)/30.04.2024г., с предмет: „Събиране и транспортиране на отпадъци; Доставка, експлоатация, поддръжка и подмяна на контейнери за отпадъци и улични кошчета; Почистване и поддържане на чистотата на места за обществено ползване на територията на Община Бургас; Зимно поддържане и снегопочистване на улици, тротоари, площади и други места за обществено ползване на територията на град Бургас”. В резултат на сключеното рамково споразумение всяка година ще се възлага договор за извършване на комплексната услуга съобразно определения бюджет за извършване на дейностите, за съответната година. Предмет на настоящата обществена поръчка са следните услуги: Събиране и транспортиране на отпадъци; Дейности по поддържане на чистотата на мес…
Award criteria
- Quality — Управление на персонала
- Quality — Управление изпълнението на договора
- Price — Най-висок брой точки - 40, получава офертата с предложена най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ДЗЗД "Консорциум "ПОЧИСТВАНЕ БУРГАС"" | 7,078,408 лв. | — |
| ЕНИКОРП АД | 7,078,408 лв. | — |
| За Чист Град ЕООД | 7,078,408 лв. | — |
| ЗАУБА ЕАД | 7,078,408 лв. | — |
| ТРАНС 2025 ЕООД | 7,078,408 лв. | — |
| ТРЕЗИНА ООД | 7,078,408 лв. | — |
Official publications
- TED · 00470133-2024 · 5 August 2024
- OJS · 151/2024 · 5 August 2024