Samouslužni uređaji - kartomati
Buyer: Jadrolinija
- Published
- 31 January 2025
- Submission deadline
- 14 February 2025, 10:00
- Estimated value
- €555,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00068439-2025
- Reference
- 638e61f6-25e2-4c10-87dc-c70b49587d9a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Predmet nabave su samouslužni uređaji (u daljnjem tekstu: kartomati) koji će omogućiti jednostavnu i sigurnu kupovinu putnih karata Jadrolinije bez prisutnosti prodajnog predstavnika sukladno tehničkim specifikacijama.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova za kriterij ROK ISPORUKE iznosi 10 bodova. Rok isporuke ne može biti duži od 100 (sto) kalendarskih dana od dana potpisanog ugovora o javnoj nabavi. Odabrani ponuditelj je…
Official publications
- TED · 00068439-2025 · 31 January 2025
- OJS · 22/2025 · 31 January 2025