Rješenje za sigurnost i analitiku mrežnog prometa
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 31 October 2024
- Submission deadline
- 4 December 2024, 12:00
- Estimated value
- €940,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00662448-2024
- Reference
- d355c56c-220b-4f8f-b650-dbaa8367a3f2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48215000Paquetes de software de desarrolladores de redes
Description
Predmet nabave je implementacija sveobuhvatnog Rješenja za sigurnost i analitiku mrežnog prometa (NDR) u mreži unutar okruženja Naručitelja. Naručitelj u ovoj nabavci želi osigurati vidljivost na mrežnoj razini te pregled prometa od sloja (L2) pa sve do sloja (L7), a u svrhu smanjenja rizika od pojave incidenata iz perspektive kibernetičke sigurnosti. U svrhu osiguranja zaštite informacijske imovine i cjelokupne infrastrukture Naručitelja te kontinuiranog odvijanja poslovnih procesa, Naručitelj nabavlja Rješenja za sigurnost i analitiku mrežnog prometa (NDR). Odabrani Izvršitelj dužan isporučiti navedeno Rješenje, pružiti uslugu uspostave navedenog Rješenja, pružiti uslugu edukacije o korištenju Rješenja i pružiti usluge održavanja i tehnološke podrške za cijelo vrijeme trajanja okvirnog sporazuma i pojedinačnih ugovora u opsegu cjelokupne Organizacije i IT sustava Naručitelja. Detaljni opis predmeta nabave nalazi se u poglavlju „Opis predmeta nabave“, koji je prilog ove Dokumentacije o nabavi – PRILOG 1. i Listi tehničkih specifikacija – PRILOG 7. te količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — S obzirom na procijenjenu vrijednost nabave te ozbiljnost i složenost projekta za koje će Naručitelj koristiti usluge koje su predmet ovog postupka javne nabave, iskustvo ključnih stručnjaka, ima…
Official publications
- TED · 00662448-2024 · 31 October 2024
- OJS · 213/2024 · 31 October 2024