REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME ZA GRAĐEVINARSTVO
Buyer: GRAD ZAGREB
- Published
- 24 September 2024
- Submission deadline
- 4 October 2024, 12:30
- Estimated value
- €3,338,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572632-2024
- Reference
- f5e5dec0-cda2-4554-950a-4f27cd04ce11
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43600000Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción
Description
Opis: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME ZA GRAĐEVINARSTVO Naručitelj za ovaj predmet nabave ima aktivni okvirni sporazum koji traje za grupu 1., 2. i 10. do 28.10.2024. g., za grupu 4., 5., 6. i 7. do 24.11.2024. g., za grupu 8. do 15.11.2024.g., a za grupu 3., i 13. do 18.01.2025.g.. Okvirni sporazum koji će naručitelj sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave početi će se koristiti po isteku ili financijskoj iskorištenosti navedenog aktivnog okvirnog sporazuma. Ponude se mogu dostaviti za jednu, nekoliko ili za sve grupe predmeta nabave. CPV oznaka i naziv: 43600000-9
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE WIRTGEN | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €420,000 |
| 2 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE VOGELE | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €300,000 |
| 3 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE CATERPILLAR | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €340,000 |
| 4 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE GREDER O&K | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €60,000 |
| 5 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE BOBCAT | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €340,000 |
| 6 | REZERVNI DIJELOVI RADNIH STROJEVA MARKE BITELLI | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €50,000 |
| 7 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA MARKE FIAT HITACHI | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €89,000 |
| 8 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE BOMAG | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €150,000 |
| 9 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA ZA MANIPULACIJU OTPADOM METSO | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €500,000 |
| 10 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE HAMM | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €120,000 |
| 11 | REZERVNI DIJELOVI PRIKLJUČNE OPREME MARKE KAHLBACHER HES-250 I HES-270 | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €60,000 |
| 12 | REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK STROJA ATLAS | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €72,000 |
| 13 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS PRIKLJUČNE OPREME RASCO | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €287,000 |
| 14 | REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK PRIKLJUČNE OPREME SPECIJALNIH RADNIH STROJEVA PROIZVOĐAČA SCHMIDT | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €130,000 |
| 15 | REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA MARKE HYUNDAI | 43600000 Partes de máquinas para la minería, la explotación de canteras y la construcción | €420,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
- Quality — Minimalan jamstveni rok na uslugu popravka je 12 mjeseca, a maksimalni rok na uslugu popravka koji se uzima u obzir je 36 mjeseci. Ponuđeni jamstveni rok na uslugu popravka mora se iskazati kao…
Official publications
- TED · 00572632-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024