„Ремонт на буйове и доставка на оптика за тях”
Buyer: Държавно предприятие "ПРИСТАНИЩНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 15 October 2025
- Submission deadline
- 26 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 850,000 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00678130-2025
- Reference
- fafa43ba-156e-4630-96a7-863b98e33dcf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34933000Equipo de navegación
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е ремонт на буйове и доставка на оптика за тях. Предвижда се осъществяване на доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на соларни LED светооптични системи за плаващи средства за навигационно осигуряване и фарова LED апаратура за „Зелен входен светещ навигационен знак”, съвместими със съществуващата и въведена в експлоатация система за мониторинг. Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на котвени устройства за СНО и подмяна на плаващи в момента навигационни средства с отремонтирани. Извършване на доков ремонт на плаващи СНО и извършване на ремонтни дейности на „Зелен входен светещ навигационен знак”.
Award criteria
- Quality — ПОКАЗАТЕЛ СИП - СРОК ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ПОРЪЧКАТА Оценките на участниците по показателя се изчисляват по формулата: СИП (точки) = 20 х (СИПmin /СИПi), където: - СРПmin е най-краткият предложен…
- Quality — По подпоказателя комисията ще оценява нивото на обосновката в представената техническа оферта на участника, с цел представяне на достатъчно данни, информация и документи, от които да се доказва…
- Price — Оценките на участниците по показателя ЦИ се изчисляват по формулата: ЦИ (точки) = 60 х (ЦИmin / ЦИi), където: - ЦИmin е най-ниската предложена цена; - ЦИi е предлагана цена от съответния…
Official publications
- TED · 00678130-2025 · 15 October 2025
- OJS · 198/2025 · 15 October 2025
Other tenders from Държавно предприятие "ПРИСТАНИЩНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на един брой мобилна система за управление на баластни води, като алтернатива на корабното…
- „Рехабилитация на настилки по открити площи в Обособена зона Русе-изток“
- Ремонт на Естакада № 1 и Естакада № 2, пристанищен терминал Бургас-Запад, по две обособени позиции
- „Доставка на нови пластмасови буйове за обезпечаване на СНО в обхвата на действие на Клон-ТП „Пристанище Бургас“
- „Надграждане на функционалностите и обхвата на обработваните данни на информационната система „Национален център за електронен…
- „Надграждане на функционалностите и обхвата на обработваните данни на информационната система „Национален център за електронен…
- „Възстановяване на проектните параметри на кейови стени по терминали и пирс, пристанищен терминал Варна-изток“
- „Обновяване и оптимизиране на Географската информационна система за управление на пристанищната инфраструктура“
- Премахване на "Магазия 7", терминал „Бургас Изток – 1”
- „Модернизация на съществуващата в Държавно предприятие „Пристанищна инфраструктура“ (ДППИ) интегрирана информационна система (ИИС) – SAP…