Razvoj nove IT rešitve za projektno učenje
Buyer: MINISTRSTVO ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE
- Published
- 21 August 2025
- Submission deadline
- 9 September 2025, 09:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00547613-2025
- Reference
- baa711ad-37fc-4c9f-a9af-f6d721f7089e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Predmet javnega naročila je razvoj nove IT rešitve za projektno učenje. Naročnik bo javno naročilo izvedel celovito. Sredstva za izvedbo so zagotovljena v naročnikovem proračunu za leti 2025 in 2026 in sicer na: • 230207 – C2K7IJ Digitalizacija izobraževanja in športa-NOO-MVI, konto 4207 – Nakup nematerialnega premoženja, projekt: 3330-22-2200 - Digitalizacija izobraževanja (aplikacije in storitve), ukrep C2.K7.IJ Digitalizacija izobraževanja na ravni OŠ, SŠ in izobraževanja odraslih (aplikacije in storitve). • 231661 – Plačilo DDV za NOO – izobraževanje, konto 4207 – Nakup nematerialnega premoženja, projekt: 3330-22-2200 - Digitalizacija izobraževanja (aplikacije in storitve), ukrep C2.K7.IJ Digitalizacija izobraževanja na ravni OŠ, SŠ in izobraževanja odraslih (aplikacije in storitve). Projekt, za izvedbo katerega se izvaja to javno naročilo, v okviru NOO spada pod razvojno področje: Digitalna preobrazba, Komponenta 2: Digitalna preobrazba javnega sektorja in javne uprave (C2K7), investicija J Digitalizacija izobraževanja in znanosti. Cilj investicije J v okviru navedene komponente je zagotoviti ustrezno informacijsko-komunikacijsko infrastrukturo, vključno s hitrimi in zanesl…
Award criteria
- Price — je določen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila
- Quality — je določen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila
Official publications
- TED · 00547613-2025 · 21 August 2025
- OJS · 159/2025 · 21 August 2025
Other tenders from MINISTRSTVO ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE
- Zakup licenc za programsko opremo za potrebe vzgojno izobraževalnih zavodov – VIZ in naslednje organizacije: univerze v Ljubljani, Mariboru…
- Nadgradnja personaliziranega virtualnega učnega prostora
- Vzdrževanje podatkovnega centra MVI 2026-2029
- Vzdrževanje in nadgradnje aplikacij MVI za VIZ
- Razvoj nove IT rešitve za projektno učenje
- Razvoj dveh aplikacij za potrebe Ministrstva za vzgojo in izobraževanje
- Razvoj osmih aplikacij za potrebe Ministrstva za vzgojo in izobraževanje
- Nadgradnja personaliziranega virtualnega učnega prostora
- Nakup opreme IKT za uporabo na javnih vzgojno-izobraževalnih zavodih
- Razvoj dveh aplikacij za potrebe Ministrstva za vzgojo in izobraževanje