Nadgradnja personaliziranega virtualnega učnega prostora
Buyer: MINISTRSTVO ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE
- Published
- 29 August 2025
- Submission deadline
- 8 October 2025, 09:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00563584-2025
- Reference
- a3d6992d-89cf-4482-96fa-8ad13249e792
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Predmet javnega naročila je Nadgradnja personaliziranega virtualnega učnega prostora. Naročnik bo javno naročilo izvedel celovito. Sredstva za izvedbo so zagotovljena v naročnikovem proračunu za leti 2025 in 2026 in sicer na: • 221170 - C3K12IE Celovita transformacija zelenega in digitalnega izobraževanja-NOO-MIZŠ-MVI, konto 4021 - Posebni material in storitve, projekt: 3350-25-3500 - Personaliziran virtualni učni prostor, ukrep C3.K12.IE - Celovita transformacija zelenega in digitalnega izobraževanja o 231661 – Plačilo DDV za NOO – izobraževanje, konto 4021 - Posebni material in storitve, projekt: 3350-25-3500 - Personaliziran virtualni učni prostor, ukrep C3.K12.IE - Celovita transformacija zelenega in digitalnega izobraževanja Projekt, za izvedbo katerega se izvaja to javno naročilo, v okviru NOO spada pod razvojno področje: Pametna, trajnostna in vključena rast, Komponenta 12: Krepitev kompetenc, zlasti digitalnih in tistih, ki jih zahtevajo novi poklici in zeleni prehod (C3K12), investicija IE Celovita transformacija zelenega in digitalnega izobraževanja. Cilj investicije je prispevati k ciljem reforme A, in sicer okrepiti digitalne kompetence, kompetence za trajnostni razvoj…
Award criteria
- Price — Najvišje število točk, ki jih lahko prejme ponudnik je 70. V okviru tega merila bo ponudba z najnižjo skupno ponudbeno vrednostjo v EUR z vsemi vključenimi dajatvami) prejela 70 točk, ostali…
- Quality — Najvišje število točk, ki jih lahko prejme ponudnik je 15. V okviru tega merila bo ponudba z največjim številom ustreznih referenčnih potrdil za vodjo projekta v okviru merila prejela 15 točk, ostali…
- Quality — Najvišje število točk, ki jih lahko prejme ponudnik je 15. V okviru tega merila bo ponudba z največjim številom ustreznih referenčnih potrdil za arhitekta sistema v okviru merila prejela 15 točk,…
Official publications
- TED · 00563584-2025 · 29 August 2025
- OJS · 165/2025 · 29 August 2025
Other tenders from MINISTRSTVO ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE
- Zakup licenc za programsko opremo za potrebe vzgojno izobraževalnih zavodov – VIZ in naslednje organizacije: univerze v Ljubljani, Mariboru…
- Nadgradnja personaliziranega virtualnega učnega prostora
- Vzdrževanje podatkovnega centra MVI 2026-2029
- Vzdrževanje in nadgradnje aplikacij MVI za VIZ
- Razvoj nove IT rešitve za projektno učenje
- Razvoj dveh aplikacij za potrebe Ministrstva za vzgojo in izobraževanje
- Razvoj osmih aplikacij za potrebe Ministrstva za vzgojo in izobraževanje
- Nakup opreme IKT za uporabo na javnih vzgojno-izobraževalnih zavodih
- Razvoj dveh aplikacij za potrebe Ministrstva za vzgojo in izobraževanje
- Razvoj nove IT rešitve za projektno učenje