El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Radio uređaj

Buyer: MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA

Published
8 November 2024
Submission deadline
27 November 2024, 09:00
Estimated value
€280,800
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00681786-2024
Reference
a09a28fd-893f-4f0a-a355-805b1c37bb52
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Radio uređaja u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Tetra ručni radio uređaj veće snage
HR050
32344000 Receptores para radiotelefonía o radiotelegrafía €240,000
2 Tetra mobilni uređaj
HR050
32344000 Receptores para radiotelefonía o radiotelegrafía €40,800

Award criteria

Official publications