El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
15 May 2025
Submission deadline
13 June 2025, 09:30
Estimated value
€17,245,000
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00311584-2025
Reference
bdac8c63-4523-44f9-bbad-e4a17b4ae947
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je nabava računala i računalne opreme koja uključuje nabavu osobnih, sve u jedan (all-in-one) i prijenosnih računala, monitora, prijenosnih pisača i periferne računalne opreme, za obveznike središnje javne nabave sukladno članku 12. Uredbe o unutarnjem ustrojstvu Središnjeg državnog ureda za središnju javnu nabavu (NN, broj 97/20) i za zdravstvene ustanove iz Odluke Vlade Republike Hrvatske (NN, broj 42/25).

Lots (18)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Osobno računalo PC2
HR050
30200000 Equipo y material informático €1,800,000
2 Osobno računalo PC3
HR050
30200000 Equipo y material informático €300,000
3 Sve u jedan računalo ALL24
HR050
30200000 Equipo y material informático €7,850,000
4 Sve u jedan računalo ALL27
HR050
30200000 Equipo y material informático €650,000
5 Prijenosno računalo NB14 i DOCK14
HR050
30200000 Equipo y material informático €340,000
6 Prijenosno računalo NB15 i DOCK15
HR050
30200000 Equipo y material informático €2,100,000
7 Prijenosno računalo NB17
HR050
30200000 Equipo y material informático €500,000
8 Monitor MON24
HR050
30200000 Equipo y material informático €320,000
9 Monitor MON27
HR050
30200000 Equipo y material informático €175,000
10 Osobno računalo PC1 za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €370,000
11 Osobno računalo PC2 za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €940,000
12 Osobno računalo PC3 za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €135,000
13 Sve u jedan računalo ALL24 za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €980,000
14 Sve u jedan računalo ALL27 za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €120,000
15 Prijenosna računala za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €240,000
16 Monitori za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €200,000
17 Prijenosni pisač
HR050
30200000 Equipo y material informático €115,000
18 Periferna računalna oprema
HR050
30200000 Equipo y material informático €110,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →