El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
3 May 2024
Submission deadline
13 May 2024, 09:30
Estimated value
€9,400,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00265662-2024
Reference
9f1334bf-87a8-46b7-82ad-07a625fd1117
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave računala i računalne opreme određen je sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima ovom Dokumentacijom o nabavi.

Lots (13)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1 - Osobno računalo PC2 i PC3
HR050
30200000 Equipo y material informático €1,200,000
2 Grupa 2 - Sve u jedan računalo ALL24
HR050
30200000 Equipo y material informático €2,240,000
3 Grupa 3 - Sve u jedan računalo ALL27
HR050
30200000 Equipo y material informático €1,955,000
4 Grupa 4 - Prijenosno računalo NB14 i DOCK14
HR050
30200000 Equipo y material informático €275,000
5 Grupa 5 - Prijenosno računalo NB15 i DOCK15
HR050
30200000 Equipo y material informático €1,000,000
6 Grupa 6 - Prijenosno računalo NB17
HR050
30200000 Equipo y material informático €300,000
7 Grupa 7 - Monitori
HR050
30200000 Equipo y material informático €290,000
8 Grupa 8 - Osobna računala za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €680,000
9 Grupa 9 - Sve u jedan računala za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €1,080,000
10 Grupa 10 - Prijenosna računala za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €110,000
11 Grupa 11 - Monitori za zdravstvene ustanove
HR050
30200000 Equipo y material informático €110,000
12 Grupa 12 - Prijenosni pisač
HR050
30200000 Equipo y material informático €50,000
13 Grupa 13 - Periferna računalna oprema
HR050
30200000 Equipo y material informático €110,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →