Przetarg nieograniczony PN/42SM/07/2024/WWSP dostawę perymetru komputerowego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach zadania inwestycyjnego „Wyposażenie Warszawskiego Szpitala Południowego”
Buyer: Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 27 August 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00442958-2024
- Reference
- 19d43800-41df-407a-912b-3e77e73445c8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa perymetru komputerowego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach zadania inwestycyjnego „Wyposażenie Warszawskiego Szpitala Południowego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załącznik nr 8 Parametry techniczne przedmiotu zamówienia.
Award criteria
- Price — Cena – 60%
- Quality — Dostawa – 40%
Official publications
- TED · 00442958-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024
Other tenders from Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Przetarg nieograniczony PN/35S/05/2026/KPO na dostawę elektronicznej karty znieczuleń w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. XVI
- Przetarg nieograniczony PN/46DzOL/06/2026 na dzierżawę aparatu wraz z dostawą odczynników do badania ogólnego moczu do Warszawskiego…
- Przetarg nieograniczony PN/33PT/05/2026 na usługę przeglądu instalacji elektrycznej (przegląd pięcioletni) w budynku Warszawskiego Szpitala…
- Przetarg nieograniczony PN/45DzOL/06/2026 na dzierżawę analizatora głównego i analizatora back-up do badań z zakresu hematologii wraz z…
- Przetarg nieograniczony PN/27SM/03/2026 na dostawy implantów ginekologicznych, siatek i staplerów chirurgicznych do Warszawskiego Szpitala…
- Przetarg nieograniczony PN/69SM/12/2025 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Zadania…
- Przetarg nieograniczony PN/46DzOL/06/2026 na dzierżawę aparatu wraz z dostawą odczynników do badania ogólnego moczu do Warszawskiego…
- Przetarg nieograniczony PN/45DzOL/06/2026 na dzierżawę analizatora głównego i analizatora back-up do badań z zakresu hematologii wraz z…
- Przetarg nieograniczony PN/43M/06/2026/WWSP na dostawę wyposażenia meblowego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach…
- ZWR/10/04/2026/KPO Dostawy licencji SQL dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.2