PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY GAZÓW MEDYCZNYCH
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
- Published
- 28 August 2024
- Submission deadline
- 27 September 2024, 11:00
- Place of performance
- Legnica, PL516
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00516035-2024
- Reference
- 616aa65e-5be2-4fc4-a7aa-d46afefc28c8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111500Gases medicinales
- 24113200Aire comprimido
- 24111900Oxígeno
- 24112200Óxidos de nitrógeno
- 24111800Nitrógeno líquido
- 39226210Garrafas
Description
1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów medycznych, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A (formularzu asortymentowo-cenowym), który stanowi integralną część SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: cztery (4): NUMER CZĘŚĆI OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ 1 Sprężone powietrze medyczne wraz z najmem butli CZĘŚĆ 2 Tlen medyczny ciekły i sprężony wraz z najmem butli oraz zbiorników kriogenicznych CZĘŚĆ 3 Podtlenek azotu wraz z najmem butli CZĘŚĆ 4 Ciekły azot Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 2. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia w zakresie gazów medycznych: a) będących produktami leczniczymi - spełniał warunki dopuszczenia do obrotu na terenie Polski, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ustawy Prawo Farmaceutyczne z 6 września 2001 r. i zarejestrowane w „Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terytorium…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | CZĘŚĆ 1 - Sprężone powietrze medyczne wraz z najmem butli | 24111500 Gases medicinales | — |
| 2 | CZĘŚĆ 2 - Tlen medyczny ciekły i sprężony wraz z najmem butli oraz zbiorników kriogenicznych | 24111500 Gases medicinales | — |
| 3 | CZĘŚĆ 3 - Podtlenek azotu wraz z najmem butli | 24111500 Gases medicinales | — |
| 4 | CZĘŚĆ 4 - Ciekły azot | 24111500 Gases medicinales | — |
Award criteria
- Price — cena
- Quality — TERMIN WYKONYWANIA DOSTAW
- Quality — TERMIN WYKONYWANIA DOSTAW
- Quality — CZAS ROZPATRZENIA REKLAMACJI
- Quality — TERMIN WYKONANIA DOSTAW
- Quality — TERMIN WYKONANIA DOSTAW
Official publications
- TED · 00516035-2024 · 28 August 2024
- OJS · 167/2024 · 28 August 2024
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
- Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Onkologicznej Udzielającego zamówienia polegających na udzielaniu świadczeń…
- Dostawy cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej (IVL) wraz z dzierżawą generatora impulsów do litotrypsji
- Dostawy wkłuć centralnych i innych dostępów naczyniowych oraz strzykawek insulinowych
- DOSTAWY MATERIAŁÓW WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
- Dostawy sterylnego sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych, obłożeń operacyjnych oraz innego niesterylnego drobnego sprzętu…
- Budowa Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy w formule zaprojektuj i wybuduj
- Dostawy odczynników do wykonywania badań biochemicznych i immunochemicznych wraz z najmem sprzętu
- ZAKUP SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA MEDYCZNEGO DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
- Dostawy wyrobów medycznych przeznaczonych do zabiegów krioablacji wraz z dzierżawą generatora oraz systemu elektrofizjologicznego
- DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH RÓŻNYCH, W TYM SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU STERYLNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA…