przetarg nieograniczony
Buyer: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
- Published
- 9 December 2025
- Submission deadline
- 21 January 2026, 12:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00815177-2025
- Reference
- e95f47dd-e6e3-49f6-9144-4b69fe8b4aad
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45213330Trabajos de construcción de edificios relacionados con el transporte aéreo
- 71221000Servicios de arquitectura para edificios
Description
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i wybudowanie nowego Centrum Zarządzania Ruchem Lotniczym wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, zgodnie z uzyskaną decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji w zakresie lotniska publicznego w Warszawie przy ul. Wieżowej 8.
Award criteria
- Quality — W ramach niniejszego kryterium ocenie podlega wyłącznie dodatkowe doświadczenie zawodowe osoby wskazanej jako Główny Projektant, tj. doświadczenie ponad to wykazane na potrzeby spełnienia warunku…
- Quality — W ramach niniejszego kryterium ocenie podlega wyłącznie dodatkowe doświadczenie zawodowe osoby wskazanej jako Kierownik Budowy, tj. doświadczenie ponad to wskazane na potrzeby spełnienia warunku…
- Quality — W ramach niniejszego kryterium ocenie podlega zaoferowany termin realizacji liczony od daty zawarcia umowy do podpisania Protokołu Odbioru Końcowego Przedmiotu Umowy bez wad istotnych (tj. po…
- Price — Cena wyliczana według wzoru podanego w SWZ.
Official publications
- TED · 00815177-2025 · 9 December 2025
- OJS · 237/2025 · 9 December 2025