Przetarg nieograniczony
Buyer: Komenda Stołeczna Policji
- Published
- 10 November 2023
- Submission deadline
- 13 December 2023, 10:00
- Estimated value
- 111,608,396 zł
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00684573-2023
- Reference
- 12f404b9-4108-46e1-8c31-504ecb7e3a18
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55270000Servicios prestados por establecimientos de alojamiento que ofrecen cama y desayuno
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów skierowanych do odbycia stażu adaptacji zawodowej, zwanej dalej „usługą”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 237 kwietnia 2016 r. Zmawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl.
Award criteria
- Price — Szczegółowy opis kryterium oceny ofert i sposobu oceny ofert w Rozdz. XIV SWZ
Official publications
- TED · 00684573-2023 · 10 November 2023
- OJS · 217/2023 · 10 November 2023