Pružanje usluge prijevoza učenika s posebnim potrebama
Buyer: Osnovna škola Julija Kempfa
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 22 December 2025, 10:00
- Estimated value
- €340,098
- Place of performance
- HR023
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00776720-2025
- Reference
- 4d47e40d-e8f8-4428-9636-bec020df99f9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Pružanje usluga prijevoza učenika s posebnim potrebama
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao jedan od kriterija odredio prosječnu starosti vozila. S obzirom na ozbiljnost i vrijednost usluge koji su predmet ovog postupka javne nabave, te radi osiguravanja učinkovitosti…
Official publications
- TED · 00776720-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025