El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Προσφορά για την προμήθεια “Vegzelma” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης Διαγωνισμού, Αρ. Διαγωνισμού: ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 31/2025 (ΟΑΥ), Αρ. Φακ.: Φ.Y.Y.13.25.02.08.195.1

Buyer: Υπουργείο Υγείας

Published
25 August 2025
Place of performance
CY000
Procedure
Negotiated procedure
Lots
1
Notice number
00551725-2025
Reference
a70d5351-9949-4dc3-b548-b2b72806faa4
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προσφορά για την προμήθεια “Vegzelma” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης Διαγωνισμού σύμφωνα με τον περί της Ρύθμισης των Διαδικασιών Σύναψης και για Συναφή Θέματα Νόμο Ν.73(Ι)/2016 Άρθρο 29(2)(β)(ii) Αρ. Διαγωνισμού: ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 31/2025 (ΟΑΥ) Αρ. Φακ.: Φ.Y.Y.13.25.02.08.195.1

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
C.A. PAPAELLINAS LTD €872,700

Official publications