El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Προσφορά για την προμήθεια “Τecentriq” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού, ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 123/2024 (YΥ), Φ.Υ.Υ.13.25.02.08.176.1

Buyer: Υπουργείο Υγείας

Published
26 November 2024
Place of performance
CY000
Procedure
Negotiated procedure
Lots
1
Notice number
00720190-2024
Reference
ed704b41-9920-4de0-a3ca-3ade43253be0
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια “Τecentriq” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σύμφωνα με τον περί της ρύθμισης των Διαδικασιών Σύναψης Δημοσίων Συμβάσεων και για Συναφή Θέματα Νόμο Ν.73(Ι) 2016, Άρθρο 29 (2) (β) (ii), ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 123/2024 (YΥ) Φ.Υ.Υ.13.25.02.08.176.1

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Γ.Α. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΛΤΔ

Official publications