El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Προσφορά για την προμήθεια “Sarclisa” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού, Αρ. Φακ.: Φ.Y.Y.13.25.02.08.195.1, Αρ. Διαγωνισμού: ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 29/2025 (ΟΑΥ)

Buyer: Υπουργείο Υγείας

Published
22 August 2025
Place of performance
CY000
Procedure
Negotiated procedure
Lots
1
Notice number
00549361-2025
Reference
f17bfe28-c5d5-4dd9-b4f4-a8fd2b170a6d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προσφορά για την προμήθεια “Sarclisa” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού σύμφωνα με τον Περί της Ρύθμισης των Διαδικασιών και για Συναφή Θέματα Νόμο Ν.73(Ι)2016, Άρθρο 29 (2)(β)(ii) Αρ. Φακ.: Φ.Y.Y.13.25.02.08.195.1 Αρ. Διαγωνισμού: ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 29/2025 (ΟΑΥ)

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
C.A. PAPAELLINAS LTD €1,936,620

Official publications