Προσφορά για την προμήθεια Human Chorionic Gonadotrophin 5000 I.U. “Choriomon” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης , αρ. διαγ. ΔΔΧΔΠΔ ΠΣΠ 60/2024-ΥΥ , Φ.Υ.Y.13.25.02.05.13.1
Buyer: Υπουργείο Υγείας
- Published
- 16 September 2024
- Place of performance
- CY000
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00553548-2024
- Reference
- ae775fb1-3ed3-4758-82ac-339f8deb80f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33641300Hormonas sexuales y moduladores genitales
Description
Προμήθεια Human Chorionic Gonadotrophin 5000 I.U. “Choriomon” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης , αρ. διαγ. ΔΔΧΔΠΔ ΠΣΠ 60/2024-ΥΥ , Φ.Υ.Y.13.25.02.05.13.1
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΛΤΔ | €134,550 | — |
Official publications
- TED · 00553548-2024 · 16 September 2024
- OJS · 180/2024 · 16 September 2024