El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Προσφορά για την προμήθεια “Bavencio” με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού, Αρ. Φακ.: Φ.Y.Y.13.25.02.08.176.1, ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 70/2024-ΥΥ

Buyer: Υπουργείο Υγείας

Published
4 November 2024
Estimated value
€1,368,774
Place of performance
CY000
Procedure
Negotiated procedure
Lots
1
Notice number
00666873-2024
Reference
e30a9392-c73c-4050-a9f5-b4b1551c24fc
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια “Bavencio”με Διαδικασία Διαπραγμάτευσης χωρίς δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σύμφωνα με τον περί της ρύθμισης των Διαδικασιών Σύναψης Δημοσίων Συμβάσεων και για Συναφή Θέματα Νόμο Ν.73(Ι) 2016, Άρθρο 29 (2) (β) (ii) Αρ. Φακ.: Φ.Y.Y.13.25.02.08.176.1, ΔΔΧΔΠΔ.ΣΠΥΥ 70/2024-ΥΥ

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Χρ.Γ. Παπαλοΐζου Λτδ

Official publications