Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026
- Published
- 27 August 2026
- Submission deadline
- 15 September 2026, 11:00
- Estimated value
- €49,000
- Place of performance
- CY000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00592336-2026
- Reference
- 833ca71e-dafb-48ce-8170-e3c6a046850a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
- 34144700Vehículos utilitarios
- 34140000Vehículos pesados
- 34114000Vehículos especiales
- 34113300Vehículos de doble tracción
- 34144750Portacargas
Description
Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη Τιμή
Official publications
- TED · 00592336-2026 · 27 August 2026
- OJS · 165/2026 · 27 August 2026
Other tenders from Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών
- Προσφορά για προμήθεια και εγκατάσταση τεσσάρων (4) εξωλέμβιων μηχανών με ισχύ 300Hp
- Προσφορά για παροχή υπηρεσιών πλατφόρμας για παρακολούθηση αλιευτικών σκαφών (VMS) και ανταλλαγής δεδομένων με την Ε.Ε Αρ.δ. 15/2026
- Προσφορά για χημικές αναλύσεις στο θαλάσσιο νερό Αρ. διαγ 18/2026
- Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια
- TENDER FOR "VISUAL AND ACOUSTIC SURVEY FOR CETACEANS IN THE MARINE WATERS OF THE REPUBLIC OF CYPRUS (CETACEANS PROJECT-CY)" (TENDER NO.:…
- THE PROVISION OF SERVICES BY ACCREDITED ENTITIES, IN ORDER TO PERFORM ENGINE POWER VERIFICATIONS, ON FORTY FIVE (45) FISHING VESSELS…
- Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών για τη συλλογή / διαχείριση λυμάτων από τα αλιευτικά καταφύγια Παραλιμνίου και Αγίας Νάπας για 2026 - 2027 με…
- Προσφορά για ασφάλιση των σκαφών του Τμήματος Αλιείας και Θαλάσσιων Ερευνών. Αρ. Προσφοράς: 05/2026
- Προσφορά για προμήθεια και εγκατάσταση τεσσάρων (4) εξωλέμβιων μηχανών με ισχύ 300Hp
- Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια