ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΓΗΠΕΔΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
- Published
- 28 August 2024
- Estimated value
- €437,591
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00516406-2024
- Reference
- bf07cdce-7dd9-485f-84aa-0a6f3a08e22f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 37410000Equipo para deportes al aire libre
Description
Αντικείμενο της προμήθειας αφορά τον εξοπλισμό των ποδοσφαιρικών γηπέδων του Δήμου Κοζάνης. Στην προμήθεια περιλαμβάνεται αθλητικός εξοπλισμός, μηχανήματα και υλικά απαραίτητα για την σωστή λειτουργία και συντήρηση των γηπέδων ποδοσφαίρου του Δήμου. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων και υποδιαιρείνται στις παρακάτω ομάδες: 1. ΟΜΑΔΑ Α: Εξοπλισμός σταδίου (CPV: 37410000-5 - Εξοπλισμός για αθλήματα υπαίθριων χώρων) 2. ΟΜΑΔΑ Β: Μηχανήματα συντήρησης χλοοτάπητα (CPV: 16311100-9 - Χορτοκοπτικές μηχανές για χλοοτάπητες, πάρκα ή αθλητικά γήπεδα) 3. ΟΜΑΔΑ Γ: Προκατασκευασμένος οικίσκος για δημοσιογραφικά θεωρεία (CPV: 44211000-2 - Προκατασκευασμένα κτίρια) 4. ΟΜΑΔΑ Δ: Προμήθεια & εγκατάσταση εξοπλισμού άρδευσης (CPV: 43323000-3 - Εξοπλισμός άρδευσης) 5. ΟΜΑΔΑ Ε: Προμήθεια & εγκατάσταση μεταλλικής κερκίδας (CPV: 45223100-7 - Συναρμολόγηση μεταλλικών δομικών κατασκευών) 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ: Προμήθεια φωτιστικών λαμπτήρων τύπου LED (CPV: 31500000-1 - Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες)
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΓΗΠΕΔΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Α | 37410000 Equipo para deportes al aire libre | €135,620 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΓΗΠΕΔΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Γ | 44211000 Edificios prefabricados | €19,420 |
| 3 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΓΗΠΕΔΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΜΑΔΑ Ε | 14600000 Minerales metálicos y aleaciones | €33,440 |
| 4 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΓΗΠΕΔΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΜΑΔΑ ΣΤ | 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas | €15,295 |
Award criteria
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 20682/13-7-2023 και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 20682/13-7-2024και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ.320682/13-7-2024και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 31770/31-10-2023και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Σ.ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ -Α.ΤΟΛΟΥΔΗΣ ΙΚΕ | €135,620 | — |
| EVEN ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ | €33,440 | — |
| GLASSART ΑΕ | €19,420 | — |
| ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α.Ε.Β.Ε. | €15,295 | — |
Official publications
- TED · 00516406-2024 · 28 August 2024
- OJS · 167/2024 · 28 August 2024