ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
- Published
- 14 August 2024
- Estimated value
- €116,670
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00489570-2024
- Reference
- 12235fe9-5de0-41c3-bfc7-6f9f7598fb99
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44613400Contenedores de almacenamiento
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αστικού εξοπλισμού κοινόχρηστων χώρων στα πλαίσια αναβάθμισης, εκσυγχρονισμού, βελτίωσης της λειτουργικότητας και υιοθέτησης καινοτόμων τεχνολογιών. Πρόκειται για την: Α) Προμήθεια και εγκατάσταση δύο (2) τεμαχίων υπόγειων συστημάτων - κάδων συλλογής απορριμμάτων (χωρ. 3m³ περίπου έκαστος) προκειμένου να αντικατασταθεί υπόγειος κάδος απορριμμάτων με σύστημα πρέσας (υπόγειο press container) το οποίο έχει καταστεί μη λειτουργικό. Β) Προμήθεια εικοσιπέντε (25) κάδων προσωρινής αποθήκευσης αποβλήτων 660lt και εξήντα (60) κάδων προσωρινής αποθήκευσης αποβλήτων 1100lt, σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές.Γ) Προμήθεια τριάντα πέντε (35) απορριμματοδεκτών, επιδαπέδιιων 70 lt πενήντα ογδόντα έξι (86) απορριμματοδεκτών, επιδαπέδιων, επιστύλιων διπλών, σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές.Δ) Προμήθεια πενήντα (50) παγκακιών κήπου, σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΟΜΑΔΑ Α) | 44613400 Contenedores de almacenamiento | €32,400 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΟΜΑΔΑ Β) | 44613400 Contenedores de almacenamiento | €19,350 |
| 3 | ΠΡΟΜΘΕΙΑ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΟΜΑΔΑ Γ) | 44613400 Contenedores de almacenamiento | €41,770 |
| 4 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΟΜΑΔΑ Δ) | 44613400 Contenedores de almacenamiento | €9,675 |
Award criteria
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 31770/31-10-2023 και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 31770/31-10-2023και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ. 31770/31-10-2023και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
- Cost — Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης με αριθμ. πρωτ.31770/31-10-2023και συγκεκριμένα στο κριτήριο αξιολόγησης προσφορών που αντιστοιχή σε κάθε τμήμα /ειδος
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Χρηστάκης Κωνσταντίνος | €41,407 | — |
| Κ.ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ | €32,400 | — |
| ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Α.Ε.Β.Ε | €19,350 | — |
| ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ | €9,675 | — |
Official publications
- TED · 00489570-2024 · 14 August 2024
- OJS · 158/2024 · 14 August 2024