Προμήθεια Υπηρεσιών
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 6 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €148,347
- Place of performance
- EL512
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671915-2024
- Reference
- cd0c3345-8c77-471c-8f9e-afbda2ae437d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79411100Servicios de consultoría en desarrollo comercial
Description
Εμπειρογνωμοσύνη - τεχνική υποστήριξη υλοποίησης του έργου EfxINNOs
Award criteria
- Quality — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη στην ενότητα 2.3
Official publications
- TED · 00671915-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)
- Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ
- Παροχή Εμπειρογνωμοσύνης - τεχνικής υποστήριξης υλοποίησης των δράσεων του έργου PURE Rivers
- Παροχή Υπηρεσιών για την Ανάπτυξη Οικοσυστήματος Καινοτομίας στο Δήμο Ξάνθης
- Προμήθεια επιστημονικού εξοπλισμού
- Προμήθεια εκπαιδευτικού εξοπλισμού και λογισμικού
- Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού
- Προμήθεια εκπαιδευτικού εξοπλισμού και λογισμικού
- Προμήθεια επιστημονικού εξοπλισμού
- Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού
- Προμήθεια εξοπλισμού