ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ & ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
- Published
- 8 April 2024
- Submission deadline
- 24 May 2024, 10:00
- Estimated value
- €120,967
- Place of performance
- EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00205407-2024
- Reference
- 5a2c63e7-0df5-4a3e-8195-31c989cb4ea8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31681410Materiales eléctricos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ & ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00205407-2024 · 8 April 2024
- OJS · 69/2024 · 8 April 2024