ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- Published
- 29 July 2025
- Submission deadline
- 8 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €456,027
- Place of performance
- ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00493490-2025
- Reference
- 1bda62f2-2b14-434d-b506-4de83bd44208
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Η προμήθεια αφορά την κάλυψη των αναγκών σε υγρά καύσιμα α) για την κίνηση των οχημάτων και β) για τη θέρμανση δημοτικών κτηρίων του Δήμου, τις σχολικές μονάδες πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης (νηπιαγωγεία και δημοτικά σχολεία) και τις σχολικές μονάδες δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (γυμνάσια και λύκεια). Συγκεκριμένα χρειάζεται να προβούμε στην προμήθεια: Υγρών καυσίμων (πετρέλαιο θέρμανσης, πετρέλαιο κίνησης και αμόλυβδη βενζίνη συνολικού προϋπολογισμού 565.473,48€ συμπ/νου ΦΠΑ 24%) Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται στις παρακάτω ομάδες: ΟΜΑΔΑ 1 : «Πετρέλαιο κίνησης» & «Βενζίνη αμόλυβδη», εκτιμώμενης αξίας 320.580,00€ μη συμπ/νου ΦΠΑ. ΟΜΑΔΑ 2 : «Πετρέλαιο θέρμανσης», εκτιμώμενης αξίας 135.447,00€ μη συμπ/νου ΦΠΑ.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 09134100 Gasoil | €320,580 |
| 2 | Τμήμα 2 | 09135100 Petróleo para calefacción | €135,447 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης αποτελεί η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής και συγκεκριμένα: το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%), ανά ομάδα, επί της…
Official publications
- TED · 00493490-2025 · 29 July 2025
- OJS · 143/2025 · 29 July 2025