ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ, ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ,ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας
- Published
- 4 August 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 14:00
- Estimated value
- €1,130,731
- Place of performance
- ΚΑΒΑΛΑ, EL515
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 9
- Notice number
- 00507486-2025
- Reference
- 9980fd60-aa5c-4926-98dd-2673fe193162
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15100000Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
- 15200000Pescado preparado y en conserva
- 15300000Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
- 15400000Aceites y grasas animales o vegetales
- 15500000Productos lácteos
- 15600000Productos de molinería, almidones y productos de almidón
- 03200000Cereales, patatas, hortalizas, frutas y frutos de cáscara
Description
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1:ΚΡΕΑΣ ΝΩΠΟ-ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ/ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €212,085 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2:ΜΑΝΑΒΙΚΗ-ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ/ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ | 03200000 Cereales, patatas, hortalizas, frutas y frutos de cáscara | €126,309 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3:ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ-ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ/ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €105,897 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4: ΨΑΡΙΑ/ΑΛΙΕΥΜΑΤΑ ΝΩΠΑ,ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΑ-ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ/ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ | 15200000 Pescado preparado y en conserva | €30,912 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5: ΨΑΡΙΑ/ΑΛΙΕΥΜΑΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ,ΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΑ-ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ/ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ | 15200000 Pescado preparado y en conserva | €42,267 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 11: ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ-ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΙΜΗ | 15500000 Productos lácteos | €236,664 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ ΤΜΗΜΑ 12: ΑΡΤΟΣ ΚΑΙ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ-ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΙΜΗ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €142,305 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 13: ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ,ΔΙΑΤΗΡΗΜΕΝΑ ΕΙΔΗ ΖΥΜΑΡΙΚΑ-ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΙΜΗ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €151,023 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 17:ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ-ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΙΜΗ | 15100000 Productos de origen animal, carne y productos cárnicos | €34,508 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 6:ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΠΑΡΘΕΝΟ-ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΕΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ/ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ:Υπηρεσιακό σημείωμα 01/2025 16/1/25 έως 12/02/2025 | 15411110 Aceite de oliva | €48,760 |
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00507486-2025 · 4 August 2025
- OJS · 147/2025 · 4 August 2025