ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 6/2025 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας
- Published
- 3 October 2025
- Submission deadline
- 11 November 2025, 12:00
- Estimated value
- €469,892
- Place of performance
- ΚΑΒΑΛΑ, EL515
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00647376-2025
- Reference
- 24a2aec4-f134-4155-9762-8193b6b15c27
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33760000Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
- 39831210Detergentes para lavavajillas
- 39831200Detergentes
- 24455000Desinfectantes
- 39137000Ablandadores de agua
- 39831300Limpiasuelos
- 39222110Cubiertos y platos desechables
- 19520000Productos de plástico
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ», ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 469.891,70€ ΧΩΡΙΣ Φ.Π.Α, ΗΤΟΙ 575.952,79€ ΜΕ Φ.Π.Α. ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΤΙΚΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 ΧΑΡΤΙΚΑ | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | €81,160 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 3 ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ | 39831200 Detergentes | €240,094 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 5 ΕΙΔΗ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ | 39221110 Loza | €41,434 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 6 ΕΙΔΗ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ | 39221110 Loza | €107,204 |
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00647376-2025 · 3 October 2025
- OJS · 190/2025 · 3 October 2025