Προμήθεια τροφίμων & ειδών βασικής υλικής συνδρομής για τις ανάγκες του προγράμματος αντιμετώπισης της υλικής στέρησης απόρων Περιφέρειας Θεσσαλίας
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- Published
- 22 October 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €54,690,197
- Place of performance
- Λάρισα, EL612
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00696870-2025
- Reference
- d4a507cd-7a27-461b-951a-8a0d0dbdf265
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15111000Carne de bovino
- 15113000Carne de cerdo
- 15112130Pollos
- 55523000Servicios de suministro de comidas para otras empresas e instituciones
- 55523000Servicios de suministro de comidas para otras empresas e instituciones
- 15542300Queso feta
- 15544000Queso de pasta dura
Description
Προμήθεια τροφίμων και ειδών βασικής υλικής συνδρομής και τη διανομή τους στους ωφελούμενους απόρους και εν γένει όσους διαβιούν σε κίνδυνο ακραίας φτώχειας, ως κατά την ΠΠ 2014-2020 συγχρηματοδοτήθηκαν από το πρόγραμμα "ΤΕΒΑ", με τρόφιμα υψηλής διατροφικής αξίας και με είδη υλικής συνδρομής για την υγιεινή, καθαριότητα και διαβίωση, όπως αυτά παρουσιάζονται στο Παράρτημα Ι της αναλυτικής Διακήρυξης.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00696870-2025 · 22 October 2025
- OJS · 203/2025 · 22 October 2025