ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΝΕΡ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 17 February 2025, 14:00
- Estimated value
- €417,063
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00793242-2024
- Reference
- f381ce1e-d32e-4506-957d-2293c91ebb34
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30125110Tóner para faxes e impresoras láser
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΝΕΡ
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00793242-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
- Προμήθεια αντιδραστηρίων αλυσιδωτής αντίδρασης πολυμεράσης (PCR) με δωρεάν συνοδό εξοπλισμό, για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν.Θ. «Γ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ, ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…