Προμήθεια Tablets για τις ανάγκες της Ανεξάρτητης Αρχής Δημοσίων Εσόδων (ΑΑΔΕ)
Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ
- Published
- 14 March 2025
- Submission deadline
- 22 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €145,161
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00167726-2025
- Reference
- 52b8751c-458c-4c83-af01-3ae5e30976ba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30213100Ordenadores portátiles
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια προσθετού περιφερειακού εξοπλισμού πληροφορικής για τις ανάγκες των ελεγκτικών υπηρεσιών της Α.Α.Δ.Ε. και συγκεκριμένα Tablets (Τμήμα 6 της ματαιωθείσας ως προς αυτό υπ’ αριθμ. Δ.Π.Κ.Υ. Α.Α.Δ.Ε. Α2 1050349 ΕΞ 2024/26-04-2024 Διακήρυξης), με στόχο τη δημιουργία ενός σύγχρονου εργασιακού περιβάλλοντος με εργονομικά αναβαθμισμένες θέσεις εργασίας, που συμβάλλει στην αύξηση της αποτελεσματικότητας των επιτόπιων ελέγχων, στην άμεση καταγραφή και αξιολόγηση των αποτελεσμάτων, καθώς και στην επιτόπια επίδοση εγγράφων. Η ΑΑΔΕ ως ένας σύγχρονος οργανισμός που δραστηριοποιείται σε ένα διαρκώς μεταβαλλόμενο περιβάλλον, επενδύει στον ψηφιακό μετασχηματισμό της Αρχής προκειμένου να παρέχει υπηρεσίες σύγχρονες, εύχρηστες, με μικρότερο διοικητικό κόστος για τον πολίτη αλλά και για τον ίδιο τον Οργανισμό. Το προς προμήθεια είδος κατατάσσεται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 30213100-6 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές. Η παρούσα σύμβαση χρηματοδοτείται από Πιστώσεις του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων (ΣΑΤΑ ΤΑ 051 Κωδικός έργου: 2024ΤΑ05100001) στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας «Ελλ…
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00167726-2025 · 14 March 2025
- OJS · 52/2025 · 14 March 2025