Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Σειρήνων, Μεγαφωνικών Αναγγελιών, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣ
- Published
- 10 November 2025
- Submission deadline
- 28 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €438,672
- Place of performance
- Θήρα, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744136-2025
- Reference
- 568a613c-3721-48fc-b2d0-592d6cc96879
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32510000Sistema inalámbrico de telecomunicaciones
- 35110000Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad
- 35100000Equipo de emergencia y seguridad
- 48810000Sistemas de información
- 35613000Vehículos aéreos no tripulados
- 34114000Vehículos especiales
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Σειρήνων, Μεγαφωνικών Αναγγελιών, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου. Πιο συγκεκριμένα, ο Δήμος προχωρά στην ενίσχυση των συστημάτων Πολιτικής Προστασίας του με υιοθέτηση και χρήση έξυπνων λύσεων.
Award criteria
- Price — Όπως ορίζει η διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00744136-2025 · 10 November 2025
- OJS · 216/2025 · 10 November 2025