ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΑΚΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
- Published
- 26 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 11:00
- Estimated value
- €92,736
- Place of performance
- ΑΙΓΑΛΕΩ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00412568-2025
- Reference
- 974197a8-a527-49b9-b6c1-557b2bbca780
- Official source
- Official source
CPV codes
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια 1. Πλαστικών σάκων απορριμμάτων διάφορων διαστάσεων 2. Σάκων συσκευασίας για χρήση από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) CPV Περιγραφή Είδους 19640000-4 Σάκοι και τσάντες αποβλήτων και απορριμμάτων από πολυαιθυλένιο 18937100-7 Σακούλες συσκευασίας Η παρούσα σύμβαση ΔΕΝ υποδιαιρείται σε ΤΜΗΜΑΤΑ Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 92.736,40 €, μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 114.993,14 € ) Η σύμβαση μπορεί να τροποποιείται κατά τη διάρκειά της, χωρίς να απαιτείται νέα διαδικασία σύναψης σύμβασης, μόνο σύμφωνα με τους όρους και τις προϋποθέσεις του άρθρου 132 του ν. 4412/2016 όπως ισχύει σήμερα και κατόπιν γνωμοδότησης του αρμοδίου οργάνου. Προβλέπεται δικαίωμα αύξησης ή μείωσης κατά την κατακύρωση της σύμβασης για κατακύρωση της σύμβασης για το 80% μέχρι και το 120% της ποσότητας των αγαθών ή παρεχόμενων υπηρεσιών που αναφέρεται στα έγγραφα της σύμβασης σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 45 του Ν. 4782/2021. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται για ένα (1) έτος από την υπ…
Award criteria
- Price — χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00412568-2025 · 26 June 2025
- OJS · 120/2025 · 26 June 2025